האתר לאסתטיקה וטיפוח

( 19.01.2012 )טיפולי היופי הנפוצים ביותר

טיפולי היופי הנפוצים ביותר

ככל שעוברות השנים, ניתן לראות התפתחות הולכת וגוברת בכל הנוגע לטכנולוגיה בכלל ולטכנולוגיה הנוגעת לטיפולי יופי בפרט. לפני כ-10 שנים, רק הנשים העשירות ביותר היו יכולות להרשות לעצמן לעשות טיפולי יופי כמו הזרקות בוטוקס או מילוי קמטים, מכיוון שטיפולים אלו היו נחשבים ליקרים ביותר ובגדר מותרות שלא כל אחד יכול היה להרשות לעצמו.

כיום, הטכנולוגיה מפותחת הרבה יותר, ויחד עם ההתפתחות הגיעה גם הירידה המיוחלת במחירי טיפולי היופי. כמו בכל תחום אחר, גם מחירם של טיפולי היופי ירד עקב תחרות הולכת וגוברת וכמובן גם תחליפים זולים יותר שהומצאו ופותחו עם התגברות ההתעניינות והביקוש. כיום, כמעט בכל מכון קוסמטי ניתן לעבור הזרקת בוטוקס. עם זאת, יש לשאול האם באמת כדאי לעבור טיפולים מסוג זה בכל מקום שהוא? לא בטוח.

איך לדעת איפה כדאי לעשות טיפול יופי?

כתוצאה מההתפתחות המואצת בתחום טיפולי היופי, צצו ועלו גם אנשים אשר ניסו להרוויח בעזרת טיפול בחומרים פחות מומלצים ופחות טובים מהמקובל. טיפולי יופי אשר מבוצעים בעזרת חומרים לא – תקניים או בלתי- מאושרים, עלולים לגרום לתוצאות הרסניות לעור הפנים ובמקרים אחרים גם דברים גרועים יותר.

על מנת לדעת היכן כדאי לעבור טיפול הזרקת בוטוקס ומילוי קמטים יש מספר דברים שאתם מוכרחים לעשות. הדבר הראשון הוא כמובן לבקר במרפאה בה אתם מתעתדים לקבל את השירות ולהתרשם מהמקום. אם המקום לא נראה לכם נקי, או מקצועי מספיק, כנראה שעדיף שתמצאו מקום אחר. הדבר השני שאתם צריכים לבדוק הוא את החומרים בהם עושים שימוש באותו המקום. אם אתם ניגשים לעשות מילוי קמטים, החומרים שבהם משתמשים רוב העוסקים בתחום הם ג'ובידרם ורסטילן, חשוב שתוודאו שאתם אכן עומדים להיות מטופלים באמצעות אחד מן החומרים הללו. אם מדובר בבוטוקס, ישנם מספר יצרנים מובילים שעליהם תוכלו למצוא מידע באינטרנט או בעיתונות מקצועית וסמי-מקצועית על מנת להבין אילו חומרים נפוצים בתחום ומאילו אחרים כדאי להיזהר או להימנע.

בכל מקרה בו אתם עומדים לעבור איזשהו טיפול יופי או טיפול קוסמטי אחר, חשוב שתהיו שלמים עם ההחלטה מבחינת בחירת המקום, מבחינת הטיפול אותו אתם הולכים לעבור וכמובן עם עצמכם בכל הנוגע לטיפול. למזלנו הרב, התפתחות הטכנולוגיות בתחום פתחו בפנינו דלתות רבות לאפשרויות ועולמות שבעבר לא היו נגישים לכולנו.