האתר לאסתטיקה וטיפוח

( 08.01.2012 )הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס ממלאת את מה שהטבע החסיר. הזרקת בוטוקס מאפשרת לאנשים בכלל ולנשים בפרט לשגות באשליית הנעורים הנצחיים, בעוד הם מצויים במרדף עקר וחסר סיכויים לתפוס ולהיתפס בזנבם החמקני. בוטוקס – בין שהוא טיפול ליישור קמטים, להפחתתם, להעלמתם או למילויים – מתבצע בהזרקת חומר אל הפנים.

אחריות על כל פנים: איש אינו יכול לקבוע לזולתו מה לעשות בגופו. רק אתם אדונים וגברות לגופכם בכלל ולפניכם בפרט. מימוש החלום על פנים חלקות, שאינן חרושות וחרוצות בקמטים, הוא לא רק משאלת גוף אלא משאת נפש של נשים, אשר משהו נפגם בהן לתחושתן; משהו הפוגם באידיאל היופי המושלם.

בוטוקס שימוש נוסף:
בוטוקס, הוא השם המסחרי של החלבון בוטוליניום (המופק מבקטריה), שפותח ומוכר משלהי המאה הקודמת, לא משמש רק בתעשיית הקוסמטיקה והיופי, אלא גם נמצא יעיל ומועיל בתופעות רפואיות שונות ובהן, בין היתר: פזילה, הזעת יתר, טרשת נפוצה, סוגי שיתוקים שונים ועוד.

הזרקת בוטוקס אפשרית לשימוש חוזר, כאשר פגה השפעת הזריקה. הזרקות בוטוקס שכיחות ונפוצות בכל רחבי העולם המערבי. מדובר בסוג טיפול הנחשב בטוח ואשר לו תופעות לוואי קלות וזניחות, כגון: נפיחות מקומית קלה, שטפי דם קטנים וכאבי ראש. ייתכנו גם סיבוכים כגון: עיוות הסימטריה של הפנים וצניחת גבות אבל אלו הם סיבוכים נדירים.

אפשר להתווכח על השאלה האם הזרקת בוטוקס הינה טיפול חודרני ופולשני, רק מעצם העובדה שהוא כרוך בהחדרת מחט, אבל גם סיכון מבוקר וקלוש לסיבוך הוא סיכון וחשוב לקחת אותו בחשבון לפני קבלת ההחלטה על ההזרקה.

בוטוקס – לא אחת ולא לתמיד:
כדי להתמיד במאמץ לשמור על עור מתוח ונטול קמטים נדרשות הזרקות חוזרות – אחת לחודשים אחדים. מדובר בטיפול הכרוך בהוצאה כספית ובנכונות להכיר בכך שאין טיפול שהוא בבחינת "זבנג וגמרנו", אלא מדובר בקבלת מנות תקופתיות מדודות, חוזרות ונשנות.

חזרה לשגרה: לאחר הזרקת הבוטוקס, אשר תוצאותיו והשפעותיו תחומות ומוגבלות לאזור ההזרקה בלבד, ניתן להמשיך בפעילות השגרתית. המחקרים והניסיון המעשי מעלים, כי השימוש בבוטוקס בטוח ואינו כרוך בתופעות לוואי מתמשכות. חשוב לדעת כי כמו בתחומים אחרים רבים, התמדה והנכונות לשלם את המחיר – תרתי משמע – היא ערובה להצלחה. עם זאת, באותה מידה חשוב לציין ולהדגיש, כי קמטים אינם מום ואינם מגבלה. יש מי שחשים כי קמטיהם מכערים אותם, אף שבקושי ניתן להבחין בהם בעין בלתי מזוינת (בזכוכית מגדלת). לא בכדי נאמר כי 'הכול בעיני המתבונן'.

מקצועני הבוטוקס: אף שמדובר בפרוצדורה רפואית פשוטה יחסית, חשוב לבצע אותה במקום ועל ידי מי שהוכשרו והוסמכו לכך. חשוב לוודא כי מדובר בחומר תקני ובעל אישור לשימוש, באמצעים סטריליים ובקליניקה בה יש שמירה על ההיגיינה. בקשו קבלה חתומה כנדרש ואחריות על התהליך במשך פרק זמן סביר, אשר במסגרתו אם תתעורר כל בעיה שהיא – יינתן לכם מענה ללא תוספת תשלום.