האתר לאסתטיקה וטיפוח

( 18.06.2015 )טיפולי שיניים – כל הסיבות הנכונות לחיוך יפה יותר

טיפולי שיניים – כל הסיבות הנכונות לחיוך יפה יותר

מהי רפואת שיניים קוסמטית

רפואת שיניים קוסמטית פופולרית בימינו יותר מתמיד והיא כוללת טיפולים לשיקום הפה כגון יישור שיניים, הלבנה, ציפוי שיניים והשתלה דנטלית. לרשות רופאי השיניים עומד מגוון רחב של כלים וטכניקות לשיפור המראה, החיוך והביטחון שלכם בעידן שבו כולנו רוצים להיראות צעירים מגילנו הכרונולוגי.

אם חסרות לכם שיניים, אם השיניים צפופות מדי או מרווחות מדי, אם אתם לא מרוצים מצורת השיניים שלכם או שנמאס לכם מהשיניים המוכתמות... אם השיניים קצרות או ארוכות מהנורמה, אם החיוך שלכם חושף יותר מדי מהחניכיים – אזי קרוב לוודאי שלא טוב לכם עם עצמכם. כאן טיפולי השיניים האסתטיים יכולים לבוא לעזרתכם.

יתרונות שיקום הפה לשיפור האסתטיקה

לאסתטיקה של הפה יש יתרונות רבים. שמירה על האסתטיקה של השיניים והפנים תורמת לשיפור המראה. שיניים אסתטיות משפרות גם את בריאות הפה וגם את הרושם החיצוני שאתם יוצרים אצל אחרים, מאפשרות לכם להיראות מצליחים ושמחים יותר ומגבירות את תחושת הביטחון וההערכה העצמית.

בדרך כלל, חיוך נעים מושך אנשים מבחינה אסתטית וגורם להם להגיב באופן חיובי אחד לשני. מלבד ההשפעה הפיזית של החיוך עצמו, לחיוך יפה יש השפעה משמעותית על הפסיכולוגיה ועל הרגשות של האחר. אם אתם לא מרוצים מהחיוך שלכם, זה יכול להשפיע על הדרך שבה אחרים רואים אתכם, גורם לכם להיות ביישנים, הססניים, עצובים ואפילו כועסים.

אם אתם לא שומרים על שיניים אסתטיות, אתם עלולים להרגיש שאתם לא מושכים ושאנשים אחרים לא נהנים להיות בסביבתכם וכתוצאה מכך גם לאבד את הביטחון העצמי.

למרבה המזל, ההתקדמות הגדולה ברפואת השיניים הקוסמטית מאפשרת למספר הולך וגדל של אנשים ליהנות משיפור החיוך ומהפיכתו למאפיין בעל השפעה חיובית על חייהם.

לא מעט מחקרים מלמדים שישנו קשר בין הערכה עצמית וחיוך אסתטי.

האם זה באמת עובד?

כל דבר מתוך מאה דברים יכול להשפיע על הביטחון העצמי שלכם, החל מהחינוך שקיבלתם וכלה בתפיסה העצמית שלכם. לפעמים, כדי לאהוב את הזולת אתם חייבים קודם כל לאהוב את עצמכם.

למה כדאי לעשות make over לחיוך שלכם? ובכן, אם החיוך מעכב אתכם, אז אתם כנראה לא חיים את חייכם במלואם. תארו לעצמכם איך תרגישו כשתסתובבו לכם בין אנשים ותהבהבו בחיוך של מיליון דולר, כמו הסלבריטאים הגדולים.

ואם אתם שואלים את עצמכם האם טיפולי השיניים האסתטיים אכן שווים את המאמץ והכסף, אזי הלבנת השיניים או השתלת שיניים אמנם אינן התרופה לכל הבעיות שלכם, אבל אין ספק שזהו צעד בכיוון הנכון. את תחושת הביטחון וההערכה העצמית אפשר לרכוש חזרה באותן דרכים רבות שבהן אפשר גם לאבד אותן.

לכן, אם השיניים שלכם צהובות, סדוקות, שבורות או חסרות, סביר להניח שאתם לא מלאי ביטחון עצמי כפי שאתם יכולים להיות. וטיפול השיניים האסתטי יכול לעזור לכם.

נכתב בשיתוף ד"ר איתן מיזריצקי