האתר לאסתטיקה וטיפוח

( 21.03.2013 )שאיבת שומן – למי זה מתאים?

שאיבת שומן – למי זה מתאים?

שאיבת שומן כשמה כן היא, אך למרות שמה המפחיד, זהו תהליך ניתוח פשוט ובטוח שכבר הפך פופולארי עבור אנשים עם עודפי שומן בכל רחבי העולם. מצד אחד, חשוב להדגיש ולציין ששאיבת שומן נחשבת לניתוח כמו כל ניתוח ויש לו רמת סיכון כלשהיא, דבר שהרופאים מדגישים בפני הפציינט לפני שמבצעים הליך זה. מצד שני, ישנם אנשים אשר הגיעו למשקל קיצוני שמהווה סכנה לבריאותם ואף לחייהם וניתוח כזה לעיתים יכול להציל חיים. לכן רצוי לבחון כל מקרה לגופו.

שאיבת שומן – התהליכים

שאיבת שומן, כפי שצוין, זהו ניתוח כמו כל ניתוח אחר שמתבצע בהרדמה מלאה. כידוע, כמו כל ניתוח אחר שמבצעים, חשוב לעשות בדיקה מקיפה לפני, תחקיר ארוך ומעמיק ולקבל מידע בנושא, לברר על ההליך עצמו, להתייעץ עם רופא מומחה שיסביר על ההשלכות ובכלל שהפציינט ידע לאן הוא נכנס. אולם מרגע שהחליט לקיים את ההליך חייב הוא להוריד את המתחים לפני הניתוח עצמו.

הניתוח נעשה במקומות מוכרים לציבור וחברות גדולות בעלות וותק ומקצועיות ברמה גבוהה, מרכזים רפואיים אלו נחשבים לשלוחות של בתי חולים הקיימים בארץ. כיום, כמו בכל תחום ניתן לראות גם כאן תחרותיות במרכזים הרפואיים של ניתוחים פלסטיים הכוללים גם תחרות בתחום שאיבות השומן כמובן, לכן טווח המחירים של ניתוח זה הינו שווה כמעט כמו בכל מקום, ומכאן ניתן להסיק שבמידה ונתקלתם בניתוח עם מחיר זול יתר על המידה, קחו בחשבון שכך יראה גם הניתוח וחלילה התוצאות. חשוב לבחור במרכז רפואי בעל שם ומוניטין וכמובן אין יותר בטוח וודאי מהמלצות של אנשים קרובים אליכם שעברו את הניתוח וניתן לראות תוצאות בעיניים וכך גם להרגיש בטוחים יותר.

שאיבת שומן- איך זה קורה?

כאשר אתם בתהליך של ניתוח זה, חשוב לבדוק את מצבכם הרפואי , וכמה אתם כשירים מבחינה בריאותית לעמוד בניתוח זה, בחלק מהמקרים יש צורך בדיאטה קלה שיש צורך לבצע לפני או הפסקת עישון. השיטה הידועה והמוכרת ביותר בתהליך השיבה היא כאשר השאיבה מתבצעת באמצעות צינורית אשר נכנסת לאזור אותו אנו רוצים לשאוב וכך מומס השומן באזור הספציפי, יחד עם זאת ישנן שיטות נוספות כגון לייזר או אולטרה סאונד אשר מאפשרות להפריד לגמרי את השומן מהגוף.

לסיכום, צריך לזכור כי אף שיטה לשאיבת שומן אינה תחליף לפעילות גופנית ולדיאטה. אולם, שיטה זו יכולה להסיר שומן מאזורים עקשניים שאינם ניתנים להסרה בשיטות רגליות של הרזייה ובכך לתרום לביטחון העצמי ולקצר את הדרך לדיאטה בטוחה ונכונה.