האתר לאסתטיקה וטיפוח

( 28.06.2011 )הסרת משקפיים בלייזר

הסרת משקפיים בלייזר

הכירורגיה הרפואית בתחום האופטלמולוגי [ ניתוחי עיניים ] התקדמה רבות בעשור האחרון וכיום מסוגלת להציע ניתוחים מתקדמים, עדינים ורגישים הנעשים בשיטות משוכללות הכוללות לייזר על מנת לתקן לקויות ראייה מסוימות. לא לחינם זכו ניתוחים אלו לכינוי הסרת משקפיים בלייזר, למרות שאין המדובר במשקפיים שנדבקו למישהו לאף ונדרשת הסרה כירורגית שלהם, אלא המדובר בניתוח תיקון לקות בראייה שימנע את הצורך בהרכבת משקפיים – ומכאן השם הוא תוצאתי, הניתוח יסיר ממך את המשקפיים.

זוהי אכן המציאות ולא סיסמה של רופאים. הטכנולוגיות המצויות כיום בשימוש מאפשרות למנתחי העיניים לחדור בעדינות מירבית לאיזורים רגישים מאוד המשלבים את העדשה, הקרנית ומנגנוני הראייה כולם לרבות שרירי המיקוד וההרפיה ובכך מתאפשרת למנותח ביטול הצורך בהרכבת משקפיים. כמוצר, ההרכבה דורשת מאיתנו התפשרות גדולה על איכות החיים בשל התלות בעזרי ראייה. ניתוח להסרת משקפיים משנה את החיים במובן זה שמצד אחד מוענקת למנותחים חזרה ראייה תקינה [ ולעיתים 6/6 ] ומאידך כפועל יוצא הם אינם נדרשים להרכיב עוד את משקפיהם.

לכל המתעניינים בתחום ניתוח להסרת משקפיים מציעה הרשת הוירטואלית שפע של מידע, לרבות סיכויים וסיכונים שנוא עימו הניתוח. בעבר וככל שהתחום עמד בשלבי התפתחות ניתן היה לשקול את הסיכונים, אך צעדים חדשים שננקטו על סמך הניסיון שנצבר ובד בבד התקדמות ממשית ומהותית בתחום המכשור והציוד הרפואי [ בדגש על מכשור אבחוני וציוד ניתוחי מצד שני ] עוררו את מה שאנו מכנים ניתוח להסרת משקפיים להפוך לפרוצדורה רפואית סטנדרטית, אשר קל להיכנס אליה בידיעה ברורה על אחוזי הסתברות גבוהים ביותר להצלחה.

הלקוחות וקהל היעד של תהליך הסרת משקפיים בלייזר מגיעים ממגוון מקומות ומבקשים לעבור את התהליך על מגוון רקעים – החל מאנשי ציבור שרוצים להיראות ללא משקפיים ועמם גם מי שמקצועם הוא בעולם הבמה למשל והחשיפה מחייבת אותם [ לדעתם ] למראה מעודכן, וכלה בנהגי משאיות או צוללנים שעבורם המשקפיים הם מטרד יומיומי קבוע שנושא עימו גם עלות ניכרת של תחזוקה, לצד היותו בעיני רבים פגם אסתטי .