האתר לאסתטיקה וטיפוח

( 29.06.2011 )ניתוח להסרת משקפיים בלייזר

ניתוח להסרת משקפיים בלייזר

בימינו לא קל להרכיב משקפיים, שכן בעיית הראייה מגבילה אותנו פעמים רבות ודורשת מאיתנו זמן והשקעה להרכיב עדשות או לוותר על הלוק הכללי ולהרכיב משקפיים. מי שיש לו שנים רבות משקפיים בוודאי קיימים אצלו מספר רב של מסגרות לאירועים השונים, אך בשלב מסויים וברגעי השבר, כל אחד חולם להיפתר ממגבלת הראייה ולהסתובב חופשי ממשקפיים או עדשות מגע. הרכבת משקפיים מגבילה אותנו בחיי היומיום, מאלצת אותו לוותר על איפור עיניים כי הרי ממילא לא יראו את האיפור מבעד למשקפיים, מאלצת אותנו לחוש כעיוורים בבריכה ולבחור מתוך מספר מצומצם של משקפי שמש את המשקף שיתאים גם להיות משקפי ראייה.

רבים ממאותגרי הראייה פונים לבדוק אפשרות של הסרת משקפיים בלייזר. הסרת משקפיים בלייזר הינו הליך בטוח, קצר ובטוח אשר בסופו תוכלו לערוך מסיבה רבת משתתפים כאות לפרידה מהמשקפיים שכל כך סבלתם מהם וייחלתם להיעלמותם.

ניתוח להסרת משקפיים בלייזר הוא ניתוח אסטטי או רפואי שמטרתו היא תיקון ראייה בלייזר. ההליך פותח בעקבות ניתוחי העיניים שערכו לאנשים אשר סבלו מקטרקט. עם השנים התחום של הסרת משקפיים הלך והתפתח בעולם וכן בארץ, וכיום ניתן למצוא רופאים מנוסים וותיקים בתחום של הסרת משקפיים בלייזר.

הניתוח מתאים לכל מי שסובל מפגם בראייה וכיום אף ניתן לטפל גם בלקות ראייה מורכבת. כדי להבין כיצד מתבצע ההליך, האם עדיף לעשות אותו במרפאה פרטית או בבית החולים מומלץ לקרוא חומר על ההליך וכן להגיע לפגישות בקליניקות אשר יבדקו אתכם ויוודאו כי אתם מתאימים לעבור ניתוח להסרת המשקפיים בלייזר.

ישנה הגבלה לגבי גיל המנותחים וניתן לעבור את הניתוח אך ורק מגיל שמונה עשרה והלאה, שכן במהלך גיל ההתבגרות ישנם שינויים פיזיולוגיים, וכמו כן נשים בהיריון יצטרכו לחכות לאחר הלידה כדי לעשות הסרת משקפיים. חשוב להגיע לפגישת הייעוץ מוכנים ועם שאלות והתלבטויות. במהלך הפגישה תעברו בדיקת התאמה, תתבקשו להציג את ההיסטוריה הרפואית שלכם, האם ישנם רגישויות כלשהן וכו'. כמו כן תקבלו הנחיות כיצד להתכונן להליך ומה יהיה עליכם לעשות לאחריו בבית וכיצד עליכם להישמר בימים לאחר הניתוח.