האתר לאסתטיקה וטיפוח

( 21.03.2013 )טיפוח שיער באמצעות טכניקת הארכת שיער

טיפוח שיער באמצעות טכניקת הארכת שיער

תוספות שיער כבר לא מיועדות רק לסרטים הוליוודיים או לאירועים חד פעמיים כמהלך קוסמטי חד- יומי. הארכות שיער באמצעות טכניקות חדשניות הגיעו למספרות רבות, ומעצבי שיער מכל הרמות מנסים את מזלם במתן שירות זה ללקוחות שלהם. כאשר נעשה שימוש בטכניקות משובחות ואיכותיות להארכות שיער, כמו הלחמת שיער למשל, וכאשר נעשה לצורך כך שימוש בשיער מאיכות גבוהה ממקור טוב ומוסמך – התוצאות מפתיעות.

לבחור את תוספות השיער היטב
מעצבי שיער משתמשים, כאמור, בתוספות שיער שונות ובחומרים וטכניקות שונות. כך יוצא שחלק מהספרים משתמשים בתוספות שיער זולות יותר, של שיער המיובא מארצות פחות ידועות באיכות השיער שהן מייצאות. כמו כן, לעתים נעשה שימוש בשיער שכלל לא מיועד לשימוש לאורך זמן אלא בתחליפים זולים אשר אורך חייהם הוא מאוד קצר. התוצאה כמובן בהתאם - לא טובה עבור הלקוח ובסופו של דבר אין כאן פתרון לאורך זמן. 

תוספות השיער המיובאות מארצות אירופה, בעלת ההיסטוריה העשירה בטכניקות הארכת שיער, ואשר נבדקו שאכן מדובר בשיער אדם, המיועד להארכות שיער ולתוספות שיער איכותיות הבנויות להחזיק לאורך זמן – אלו הן תוספות השיער שתרצו להשתמש בהן אם ברצונכן להשיג טיפול לשיער אשר לא יתמוסס לאחר מספר ימים.

יש לבדוק מהיכן השיער אותו אתן מייעדות לראשכן הגיע ובאיזו צורה, כאשר מניפת הצבעים נראית באופק, ברור לחלוטין כי לא מדובר בשיער איכותי, אלא בשיער שנקנה בסיטונאות ולפי הזמנה בכמויות. אך אם אנו רואות שאכן מדובר בשיער איכותי אשר נבחר בקפידה ואשר נתרם על ידי מישהי לטובת מטרה זו בדיוק, הרי שניתן לעבור לשלב הבא - טכניקת ההארכה הרצויה.

למעט טכניקות הארכת השיער אנו יכולים למצוא כיום בשוק מוצרי שיער מקצועיים אשר יתנו לשיער מראה בריא וחיזוק טבעי אשר גם במספרות ובבתי עסק קשה לעיתים להשיגו. מוצרים דוגמת מסכה לחיזוק השיער, הינם בעלי יכולות החייאה לשיער, ויכולים לתת טיפול טבעי לתיקון וחיזוק של שיער חלש ושברירי, כאשר השיער יקבל מראה בריא וחזק, ויהפוך מבריק וקל לסירוק. טיפול מתמשך במסכה שכזו יכול לעשות לשיערכן שירות שלא תמיד תשיגו אפילו אצל אנשי מקצוע.

 טיפולים של חמש דקות דוגמת טיפול במסכה לחיזוק השיער, יקנו לשיערכן חיזוק טבעי של השיער, ובעזרת פעולה משקמת של גזע הבמבוק מושג תיקון מושלם של מבנה השערה, ומראה בריא ומלא ברק לאורך זמן. מוצרי הטיפוח וחיזוק השיער העכשוויים משיגים אפקטים בפעם היום בגדר חלום, אך היום הם מציאות שניתנת להשגה במספר דקות בלבד של טיפול בבית, כאשר הכוח המרכזי הפועל הוא בטבעיותו של המוצר ובפשטותו של הטיפול. הקפדה על טיפול לאורך זמן תביא תוצאות לשיערכן שלא חלמתם שתקבלו גם אצל ספר מקצועי.