האתר לאסתטיקה וטיפוח

( 30.01.2014 )פתרונות לשיער הדליל

פתרונות לשיער הדליל

כיום, תופעת ההתקרחות נפוצה יותר ויותר לאורך זמן. הסיבה לכך, כמובן, נעוצה בגנטיקה האנושית – גן ההתקרחות הוא גן שולט ודומיננטי, כלומר – במידה וגבר בעל גן ההתקרחות ואישה ללא גן ההתקרחות מביאים תינוק לעולם, התינוק ירש את גן ההתקרחות מאביו. רק צירופים של שני בני זוג ללא גן זה יכול להביא לתינוק ללא התקרחות. אי לכך, החל מסוף גיל ההתבגרות אצל חלק מבני האדם, ועד גיל העמידה, מופיעות אצל גברים ונשים כאחד קרחות בקודקודי הראש ואצל הגברים ה"מפרצים" המוכרים לרעה. אז מה עושים כנגד התופעה הלא נעימה?

במאמר זה נספר לכם, כיצד פותרים את בעיית ההתקרחות הקשה על ידי שימוש בתוספות מעוצבות לשיער ובפאות. כמו כן, נספר לכם מדוע שימוש בפאות ובתוספות שיער יכול להועיל בצורה הטובה ביותר במקרי ההתקרחות הקשים.

מדוע דווקא נשתמש בפאות להעלמת ההתקרחויות?

ראשית, זהו הפתרון הקל ביותר. אין צורך לשים מיני כימיקלים על השיער, או להמתין שעות אצל הספר כשהוא מחבר את תוספות השיער. פשוט מניחים את הפאה על הראש בצורה הנכונה וזהו. התוצאה מושלמת. ניתן לבחור מראש את סוג הפאה בה תשתמשו, להתאים את צבע השיער לזה המקורי שלכם, את סגנון התספורת לזה שאתם אוהבים, ועוד. השימוש בפאה אף יכול לחסוך לכם כסף רב, שודאי יעלה לכם במידה ותרצו להשתמש בטיפולים שהרפואה מציעה היום. מחירי הפאות כיום רק יורדים, והם עשויים משיער טבעי במאת האחוזים. שימוש בפאה מומלץ לתוצאה מצויינת בזמן קצר ובמחיר נמוך.

ומדוע נשתמש בתוספות שיער מעוצבות?

השימוש בתוספות שיער להעלמת התקרחויות מומלץ בעיקר לנשים, אצלהן ההתקרחות לא מלאה וניתן לכסותה באמצעות שיער ארוך. על מנת לעשות זאת בוחרים שיער המתאים באופיו (דק, מלא, יבש וכו') לשיער הקיים, ומחברים אותו לשיער הקיים אצל הספר באמצעות שלל שיטות. שיטה זו יוצרת שיער שנראה כמו אמיתי, וניתן לספר ולעצב אותו בכל שיטה שתרצו. כמו כן, שיטה זו מונעת מ"פדיחות" בהן הפאה תעוף בתנאי מזג אוויר קשים, והיא אף נותנת הרגשה טובה יותר, כאילו מעולם לא התקרחת. נשתמש בתוספות השיער, לסיכום, בעיקר עבור נשים וכתחליף לפאה, על מנת שהשיער ירגיש כחלק מהגוף ולא כתוספת שהולבשה עליו.

יש כיום טיפולים נוספים להתקרחות, כמו השתלת שיער ושימוש בכדורים המאיטים ועוצרים התקרחות. אך שני טיפולים אלו מיוחדים מבין השאר משום שהם נועדו להשלים ולטפל בשיער דליל, ולא למנוע היווצרות אחד כזה. בשוק קיימות דוגמאות רבות של תוספות שיער ופאות, ודאו שאתם רוכשים את אלו העשויות משיער טבעי. קיימות הרבה פאות העשויות משיער סינטטי המורגש בקלות.