האתר לאסתטיקה וטיפוח

( 27.02.2012 )כל מה שרציתם לדעת על הסרת שיער בלייזר

כל מה שרציתם לדעת על הסרת שיער בלייזר

קיימות דרכים רבות להסרת שיער מן הגוף והפנים, ביניהן ניתן למצוא: שעווה, קרמים למיניהם, סוכר, סכיני גילוח ועוד. השיטה החדשנית ביותר הקיימת כיום הינה הסרת שיער בלייזר. שיטה זו מוכרת בארץ היטב בשנים האחרונות ונחשבת לבטוחה ויעילה במיוחד.

אופן ביצוע טיפול שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר הינה למעשה סידרה של טיפולים ולא מפגש יחיד. את תוצאות הטיפול, דילול השיער, ניתן לראות כבר לאחר ביצוע 4 טיפולים, אולם הטיפול המלא אורך בין 8 ל-12 טיפולים, כאשר כל טיפול מבוצע כחודשיים לאחר הטיפול הקודם לו. בכל טיפול, מורחים את האזור המיועד להסרת השיער בג'ל מיוחד. השלב הבא הינו הקרנת קרני לייזר באמצעות מכשיר הלייזר המיוחד על אזור זה. חשוב לציין, כי לא קיימת הסרת שיער לצמיתות, יחד עם זאת, ניתן לבצע הסרת שיער אשר תחזיק מעמד לאורך שנים רבות. זמן כל טיפול משתנה בהתאם לאזור בגוף או בפנים, בו מתבצע הטיפול.

הסרת שיער בלייזר – היכן עושים ומהן העלויות ?

ניתן לבצע את תהליך הסרת השיער במכונים המתמחים בכך, או לחלופין אצל קוסמטיקאיות בעלות תעודה כי הן מורשות לעסוק בתחום. ניתן למצוא באינטרנט את שמות המכונים וסוגי הטיפולים הקיימים. לא קיים מחיר אחיד לטיפול הסרת שיער בלייזר וכל מכון או קוסמטיקאית גובים מחיר שונה, מה גם שקיימים מגוון סוגי טיפול ובמגוון אזורים בגוף. מעבר לסקר מחירים, מומלץ לבדוק לגבי הנחות ומבצעים הניתנים במכונים השונים.

עד כמה זה כואב... ?

האינסטינקט הראשוני הינו כי מדובר בפעולה כואבת במיוחד. לכן, חשוב לציין כי הסרת שיער בלייזר אינה כואבת כלל. למעשה, התחושה דומה יותר לעקצוצים ויש אף מטופלים אשר אינם חשים דבר. במידה ומטופל מרגיש בכל זאת כאב כלשהוא, ניתן למרוח משחה מאלחשת על האזור שתקהה את הכאב.

האם ניתן להסיר שיער בלייזר מכל מקום בגוף ?

באופן עקרוני, ניתן להסיר שיער בלייזר מכל מקום בגוף, כלל הפנים. המקומות הנפוצים ביותר בקרב נשים, הם: קו הביקיני, בתי השחי, רגליים, ידיים וקו השפם ואילו האזורים הנפוצים בקרב הגברים הינם: הגב, השכמות, החזה ואף דילול שיער הפנים.
לסיום, לפני קבלת ההחלטה הסופית, מומלץ לבקר בשניים עד שלושה מכונים על מנת להתרשם מצוות המטפלים ולהתייעץ עם הרופא המטפל.