האתר לאסתטיקה וטיפוח

( 30.01.2014 )להתאפר לבד או לבחור מאפר? טיפים בבחירת האיפור ליום החתונה

להתאפר לבד או לבחור מאפר? טיפים בבחירת האיפור ליום החתונה

חוש אסתטי ומאגר מפואר של מוצרי איפור איכותיים אינם מספיקים ליצירת מראה איפור מרשים ליום החתונה. בכל זאת, מדובר באירוע מרגש ומשמעותי בחייך, לוח הזמנים של יום החתונה הוא לרוב צפוף ומלחיץ ואינך רוצה לקחת על עצמך מחויבות נוספת שכרוכה באיפור הפנים שלך לקראת היום הזה.

אומנם אפשר לחסוך כסף באיפור עצמי ויש שיגידו גם ליהנות מתוצאה טבעית שהיא מאוד את, אבל מה עם איפור מקצועי לצילומי החתונה? התיאום המבוקש בין האיפור לעיצוב השיער? שימוש באיפור עמיד ומיוחד שילווה אותך במשך כל היום? אם את עוד בדילמה לפנייך כמה יתרונות מובהקים שיש להזמנת איפור כלות מקצועי.

איפור מקצועי - יש על מי לסמוך
אפילו אם את רגילה לאפר את עצמך ביום יום, הרי שיש הבדל משמעותי בין איפור עצמי לבין איפור מקצועי על ידי מאפר. איש מקצוע שמתמחה באיפור כלות ידע להתאים לך בדיוק את גווני האיפור ומוצרי האיפור הנכונים ולאפר אותך לפי הסגנון המבוקש, תוך התכתבות ישירה עם התסרוקת הנבחרת, שמלת הכלה ואפילו בגדי החתן ואופי האירוע, וכמובן להבליט את תווי הפנים בדרך המחמיאה לך ביותר.
אחרי טסט אצל מאפר כלות מקצועי את תגלי שהאיפור השגרתי שלך לא בהכרח הולם אותך כפי שחשבת ויכול להיות הרבה יותר טוב מזה ובכל מקרה, תמיד שווה ללמוד סודות של מאפרים, לקבל פרספקטיבה איזה איפור מחמיא לך ביותר ובאיזה דרך.
כמובן שגם יש חשיבות רבה למישהו חיצוני שמאפר אותך, שיכול לראות את הפנים שלך מזווית אחרת מתוך ראייה רחבה, בעוד את עצמך קשה יותר לאפר כי יש דברים שרואים רק מבחוץ ויודעים רק מאפרים מקצועיים.

לצאת מאזור הנוחות - איפור מיוחד לחתונה
איפור מקצועי של מאפר יכול להפתיע אותך, כיוון שאם התרגלת להתאפר בסגנון מסויים, הרי שיום החתונה הוא הזמן שלך לבלוט, להתחדש ולהפתיע ומאפר יוכל להתאים לך איפור שיגרום לך להראות זוהרת ומיוחדת יותר תוך שמירה על תווי הפנים ועל איפור מחמיא.
זכרי, בכל זאת, מדובר באירוע מיוחד ויוצא דופן ומראה בלתי שגרתי יתאים מאוד לאירוע החתונה שלך. את לא הולכת לעבודה או ללימודים, את מתחתנת ובסטייל.

עמידות לאורך זמן, איכות ללא פשרות
גם אם את נוטה לרכוש מוצרי איפור מקצועיים ואיכותיים, הרי שלמאפרים יש ניסיון רב עם מגוון מוצרי איפור והם ידעו להתאים לך את מוצרי האיפור הטובים ביותר לעורך שהם גם עמידים לאורך זמן, עמידים למשל בפני זיעה, תנאי מזג אוויר שונים, הם ידעו לשלב בין מוצרי איפור, ליצור למשל שכבות שונות כדי שעורך יצא נהדר בצילומים וייראה טוב בתאורה של האולם, תאורת לילה וכולי. כמו כן, המאפר יוכל ללוות אותך במהלך היום ולתקן את האיפור במידה ויש צורך לתקן בעוד את עצמך לא תמיד תזכרי או תצליחי לעשות זאת.

אז איך תבחרי מאפר?

חשוב מאוד לבחור מאפר מקצועי שיוכל להעניק לך את השירות הטוב ביותר. כדי לבחור מאפר מקצועי מומלץ, היכנסי לאינדקס של מאפרים מקצועיים המתמחים באיפור לכלה (בקישור זה למשל), בחרי מאפרים שקבלו המלצות רבות, תוכלי לעבור על תיק העבודות של כל מעצב ולהתרשם מסגנון האיפור. כמובן שאין כמו כימיה – חשוב שתפגשי את המאפר ותוודאי שאתם "באותו ראש" מבחינת תיאום ציפיות ושהוא משתמש במוצרים איכותיים. רצוי לערוך איפור ניסיון כדי לבחור את הלוק המבוקש לפני האירוע.

בסופו של דבר, איפור עצמי יכול להיות איפור אישי, אותנטי וגם אפשר לעשות הרבה חזרות ולדעת בדיוק מה את רוצה, אבל מאפר מקצועי מביא ערך מוסף של איפור ברמה אחרת, איכותי, מותאם לעורך ליום שלא תשכחי לעולם.

מאת: שירה דרורי