האתר לאסתטיקה וטיפוח

( 08.11.2011 )ספא זוגי לאוהבים

ספא זוגי לאוהבים

חבילת ספא זוגי היא דרך נפלאה לבלות זמן איכות עם בן / בת הזוג באווירה מרגיעה ומפנקת במיוחד. השהות בספא, בשילוב טיפולי גוף ויופי, משדרגת כל אירוע זוגי וכל מאורע ייחודי. מה כוללת חבילת ספא זוגי? היכן ניתן למצוא ספא זוגי במרכז הארץ?

מה כוללת חבילת ספא זוגי לאוהבים?

חבילת ספא זוגית משתנה מספא לספא ובהתאם לסוג החבילה. כלל היא כוללת:

  • טיפול זוגי – טיפולי גוף ויופי המוענקים לזוג, יחד או בנפרד, ואלו יכולים להיות אחד או כמה מן הבאים: טיפולי גוף כגון שיאצו, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי אבנים חמות, עיסוי תאילנדי, עיסוי שוודי, עיסוי קצוות ועוד. כמו כן, טיפולי יופי שונים מוענקים במסגרת ספא זוגי, כגון: טיפולי פנים, עטיפות בוץ, מניקור ופדיקור וכדומה.
  • אמבט או ג'קוזי לשניים – חבילות לאוהבים כוללות לרוב שהייה של בין חצי שעה לשעה באמבט שמנים או מלחי אמבט או ג'קוזי לשניים. האווירה מותאמת לזוגות אוהבים כשברקע מושמעת מוסיקה רומנטית ובחדר נרות דולקים.
  • שתייה ופינוקים – מכוני ספא רבים מציעים לאוהבים בקבוק שמפניה או בקבוק יין, שוקולדים, פירות וחטיפי בריאות כחלק מן האמבט הזוגי או בנפרד. כמו כן, חבילת ספא זוגי כוללת לעיתים ארוחת בוקר / צהריים זוגית בתוך הספא או מחוצה לו. במהלך השהות נהוג להגיש לאורחים תה צמחים, משקאות בריאות ומיצים טבעיים בליווי חיטיפי בריאות ופירות העונה.
  • חבילת מוצרי טיפוח – כחלק מן האירוח, הזוג יקבל לעיתים גם חבילת מוצרי טיפוח מפנקת במיוחד. רוב מכוני הספא משווקים מותגים מובילים של מוצרי טיפוח איכותיים או את מותג הבית הייחודי.

היכן ניתן למצוא חבילת ספא זוגי במרכז?

חבילת ספא זוגי במרכז ניתן למצוא בקלות דרך האינטרנט בשלל פורטלי חופשה וספא ובחיפוש חופשי. ניתן ליהנות גם מקופוני מבצע המעניקים שדרוג לחבילת ספא זוגי או ספא זוגי בהנחה משמעותית. כדאי לשים לב למבצעים כגון: ספא זוגי בהנחה באמצע השבוע או אחרי החגים. כמו כן, אם אתם מתכננים חופשה באחד מבתי המלון במרכז הרי שכדאי להתעניין בספא המלון או בהנחות ומבצעים שהמלון עשוי להעניק באתרי ספא שכנים.