האתר לאסתטיקה וטיפוח

( 12.11.2013 )טיפוח הגוף והנפש בספא?

טיפוח הגוף והנפש בספא?

אנחנו מתחזקים את הרכוש שלנו, את הרכב, את הדירה, עורכים שיפוצים תקופתיים, טיפול 10,000 לרכב, שינוי עיצובי בבית ומקפידים לנקות, לסדר ולרענן לפחות פעם בשבוע. ומה בנוגע לגוף שלנו? רבים מאיתנו סבורים שבילוי בספא או טיפול ספא הם מותרות והשקעה בזבזנית. הידעתם שניתוחים רבים ויקרים, טיפולים רפואיים יקרים ומצבים בריאותיים סבוכים ניתנים למניעה דווקא תוך השקעה בטיפול תקופתי המכונה היקרה לנו מכל, הגוף שלנו?

חיזוק מערכת העצבים בטיפול חודשי

חשבתם פעם מהי הסיבה לכך שבעת קבלת עיסוי כל הגוף משתחרר, הראש מתרוקן ממחשבות ותחושת ההתנמנמות מציפה אותנו? מעבר להשפעה של המגע הנעים, טיפול ספא מקצועי משפיע על המרידיאנים , נקודות מרכזיות בגוף שלנו האחראיות על מערכת העצבים, התהליך הטיפולי עובד על אותן נקודות מרכזיות, המשמעות מוליך טיפולי בקשיים קיימים או מניעת קשיים ומצבים בריאותיים מורכבים בעתיד. הפעלת המרידיאנים הללו והזרמת קצב הדם בנקודות השונות מאפשרות לגוף לטפל בעצמו ומהוות פתרון לא קונבנציונאלי להשפעות הזמן, המזון והעומסים בחיינו טיפול חודשי בספא מקצועי יסייע למניעת אותם קשיים ויאפשרו פתרון ללא אמצעים כימיים או הפחתת השימוש בהם במקרים רבים.

קופת חולים? מה דעתכם על קופת בריאים?

מה אנחנו עושים כשכואב לנו הראש? לוקחים כדור, וכשאין לנו כדור? צועדים אל בית המרקחת או פשוט מצטנפים במיטה וסובלים. במקרים של כאבי ראש כרוניים, הידועים בפי כולם בשמם הנפוץ "מיגרנה", אנחנו חייבים לצעוד אל חדר ההמתנה של הרופא, להמתין, לקבל את המרשמים התקופתיים שלנו ולהזין את גופנו בחומרים כימיים. הכדורים הללו עוזרים בפתרון זמני של הבעיה והחמרתה אחרי תקופות זמן משתנות. טיפול מקצועי וממוקד בספא ימזער את הכאב ואף מסוגל להעלים אותו, ימנע את החרפתו ובמקרים רבים מגדיל את הפער שבין כאב ראש כרוני אחד למשנהו. הספא כמו טיפולים משלימים מקצועיים אחרים מתפקד כקופת בריאות המעניק לנו את האפשרות למנוע החמרות בריאותיות ואף למנוע קשיים בריאותיים חדשים- על ההשקעה הכספית נדבר בהמשך המאמר.

מיליארדי סינים (וקוריאנים ויפנים) לא טועים

מדברים על כך רבות בכל רחבי העולם, אנשי המזרח הרחוק נמנים עם האוכלוסיות הבריאות ביותר בעולם, וזאת בזכות הגישה הייחודית שלהם לטיפול ועידוד הבריאות שלא כמונו, אנשי המערב המתקדם, המטפלים דווקא בחולי. תעשיית הבריאות במערב מטפלת בעיקר במצבים של חולי ופחות בעידוד הבריאות. טיפולי ספא מקצועיים נפוצים מאוד בארצנו בעשור האחרון ומעניקים לנו זכות בחירה משמעותית שלא הייתה קיימת. בקופות חולים שונות ניתן אף לקבל סבסוד על רפואה משלימה וטיפולי ספא שונים.
כמובן, החיסכון הכלכלי חשוב לכולנו, וההשקעה הכספית נדרשת במקרים אלה, אבל האם ההשקעה הרפואית בעתיד, אם מתעלמים מההשלכות והסיכונים שלהם, תעלה לנו פחות? האם לא עדיף להשקיע בטיפול מונע ונעים מאשר לחכות להחמרה ולצורך בטיפולים פולשניים, כימיים בעלי השפעה נעימה הרבה פחות? כמובן שההחלטה והשיקולים בידיים שלכם..

.