האתר לאסתטיקה וטיפוח

( 09.11.2011 )סטיילינג לנשים

סטיילינג לנשים

האופן שבו נשים מתלבשות יכול להעיד הרבה לא רק על האופי שלהן אלא גם על הטעם. סטיילינג טוב יכול להוציא מכל אחת את המירב ולהגשים את הפוטנציאל הגלום במראה שלה. לא צריך גוף של דוגמנית כדי להיראות טוב, והסוד הוא ללכת עם מה שנתן לנו הטבע. ישנן כיום נשים רבות המעניקות שירותי סטיילינג אישי, וכדאי מאוד להיעזר בהן כדי לשדרג את המלתחה והאיפור היום יומיים וללמוד מהן את הטיפים הרבים שיש להן להציע.

סטיילינג הוא קודם כל בחירה נכונה של מלתחת הבגדים. לכל אישה יש עשרות סוגי בגדים, אבל מראה טוב תלוי בצירוף הנכון שלהם זה עם זה. הצעד הראשון שנדרש הוא לוודא כי יהיו לנו בארון את הבגדים שיוכלו להתאים לסוגים שונים של דרישות, כגון עבודה, סידורים, בילויים או אירועים מיוחדים. המבחר צריך להיות מספיק מגוון כך שלא נאלץ בסופו של דבר לבחור תמיד את אותה חולצה שבה אנחנו נראות טוב. לא הכמות היא שקובעת כאן, אלא החופש לבחור מבין מגוון של צבעים, סוגי בדים וגזרות.

בבחירת המלתחה אפשר להיעזר בשירותיה של סטייליסטית אישית, שתוכל לכוון אותנו לסוג הביגוד שעלינו לקנות. לא תמיד הבגדים שאישה מסויימת אוהבת הם בהכרח הבגדים שמחמיאים לה, ולפעמים צריך מבט של מישהו מבחוץ שיוכל לשפוט באובייקטיביות האם השמלה הישנה והאהובה אינה בעצם סמרטוט שכדאי כבר לזרוק. סטייליסטית מקצועית תדע להגדיר את הצבעים המחמיאים לאישה על פי גוון עורה, ואת הגזרות שמתאימות לה על פי מבנה הגוף שלה.

לכל אישה יש מבנה גוף ייחודי, ותמיד אפשר למצוא את הדרך להבליט את היתרונות שבו ולטשטש את החלקים הפחות טובים. כמובן שישנה גם אופציה לתקן ולשפר באמצעות ניתוחים פלסטיים, טיפולים קוסמטיים או פשוט איפור נכון. אלו יכולים להתלוות לייעוץ המקצועי שנותנת סטייליסטית אישית וביחד להפוך את האופן שבו נראית האישה למושלם. אחד מסודות המקצוע הוא שכל אישה יכולה להיראות מושכת וזוהרת אם היא מרגישה כך. כאשר אישה מרגישה נוח בגופה ובבגדים שהיא לובשת, היא מקרינה זאת כלפי חוץ ומסיבה זו גם נראית טוב יותר.

כדאי לציין לסיום כי סטיילינג אינו נגמר בבחירת בגדים, ויש הרבה מאוד אפשרויות לשפר את המראה החיצוני מעבר להתאמה נכונה של הצבעים והבדים. לדוגמא, בחירה נכונה של עזרים נלווים (אקססוריז) יכולה לתרום הרבה מאוד לאופן בו אנו נראים ולהשלים את העיצוב האסתטי של הבגדים עצמם.